"Ground Technical Support" MMC yerli şirkətlərlə əməkdaşlığı genişləndirir. - Foto
“Ground Technical Support” MMC texnika nümunələrinə xidmətlərin göstərilməsi sahəsində imkanlarını artırmaq üzrə fəaliyyətlərini davam etdirir. Həyata keçirilən fəaliyyətlərin məntiqi davamı olaraq modernləşdiriləcək texnika nümunələrinin üzərinə yerləşdiriləcək xüsusi avadanlığın quraşdırma dəstlərinin istehsalı üçün yerli “AzeriSteel” MMC ilə danışıqlar aparılmışdır.
Məhsuldar danışıqlar nəticəsində qarşılıqlı razılaşmalar əldə edilərək, 19 iyul 2024-cü il tarixində “Ground Technical Support” MMC-nin direktoru cənab Emin Mahmudov və “AzeriSteel” MMC-nin direktoru cənab Aqşin Sucayev quraşdırma dəstlərinin istehsalı və onların tədarükü barədə əməkdaşlıq müqaviləsini imzalamışlar.

"Ground Technical Support" LLC continues its activities to increase its capabilities in the field of providing services to technical samples. As a logical continuation of the activities carried out, negotiations were held with local "AzeriSteel" LLC for the production of special equipment installation kits to be placed on the modernized carriers’ samples.
As a result of beneficial negotiations, mutual agreements were reached, and on July 19, 2024, Mr. Emin Mahmudov, director of "Ground Technical Support" LLC, and Mr. Agshin Sujayev, director of "AzeriSteel" LLC, signed a cooperation agreement on the production and supply of installation kits.